Sada 3 stmievateľných žiaroviek LED vlákno E27 Goldline G95 5W 450LM 2200K

Veľmi pekný svetelný zdroj v tvare tradičnej žiarovky. Užite si radosti z LED diódy, zabudnite na bremená žiaroviek! Vďaka veľkému nápadnému... viac informácií »
Sada 3 stmievateľných žiaroviek LED vlákno E27 Goldline G95 5W 450LM 2200K
Značka: LUEDD
43 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi pekný svetelný zdroj v tvare tradičnej žiarovky. Užite si radosti z LED diódy, zabudnite na bremená žiaroviek! Vďaka veľkému nápadnému...

Veľmi pekný svetelný zdroj v tvare tradičnej žiarovky. Užite si radosti z LED diódy, zabudnite na bremená žiaroviek! Vďaka veľkému nápadnému tvaru, zlatej žiare a viditeľným vláknam je nádherný svetelný zdroj viditeľný, a preto by mal byť vo vašom zariadení viditeľný! Atmosférické teplé biele svetlo a super energeticky úsporné zariadenie so spotrebou iba 5 wattov. Svetelný zdroj má výšku 13,5 cm a priemer 9,5 cm. Zlaté vedenie ho robí ešte špeciálnejším. Toto vlákno je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Ideálna voľba pre každého! Fázové prerušenie a prerušenie. Teraz ešte lacnejšie ako sada 3! Úplne jedinečný produkt Sada 3 stmievateľných žiaroviek je k dostaniu práve tu a teraz na našom webe v rubrike žiarovky. Teraz môžete kúpiť obľúbené produkty z našej sekcie za najlepšie ceny! Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke viac produktov od značky LUEDD. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca LUEDD dodáva vynikajúci sortiment.

Kvalitný a lacný kus Sada 3 stmievateľných žiaroviek LED vlákno E27 Goldline G95 5W 450LM 2200K od výrobcu s dlhoročnou tradíciou LUEDD je možné zakúpiť zde teraz za výborné peniaze! Na našich stránkach za 43 EUR.