Klasické vonkajšie nástenné svietidlo starožitné zlato s pohybovým senzorom – New Haven

New Haven je nástenné svietidlo, ak hľadáte atraktívne svietidlo na svoju fasádu alebo vonkajšiu stenu. Prináša váš domov do klasickej a... viac informácií »
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo starožitné zlato s pohybovým senzorom - New Haven
Značka: QAZQA
24 EUR
Overiť dostupnosť »
New Haven je nástenné svietidlo, ak hľadáte atraktívne svietidlo na svoju fasádu alebo vonkajšiu stenu. Prináša váš domov do klasickej a...

New Haven je nástenné svietidlo, ak hľadáte atraktívne svietidlo na svoju fasádu alebo vonkajšiu stenu. Prináša váš domov do klasickej a starožitnej atmosféry. Snímač pohybu sa zapne, keď lampa zaznamená pohyb; to vám skutočne dáva pocit bezpečia. Povrchová úprava starožitným zlatom tiež dodá vášmu domovu vintage vzhľad. Svietidlo má dĺžku 17,1 cm, výšku 15 cm a hĺbku 21,2 cm. Montážna doska má pružinu 11 cm, výšku 15 cm a hĺbku 1,5 cm. Vďaka svetelnému zdroju E27 do 15 W môžete toto nástenné svietidlo skompletizovať (svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky). Toto zariadenie je stmievateľné externým stmievačom, ale nezabudnite: to nie je možné, ak je pripojený detektor pohybu žiarovky. Dokážete doplniť svoju fasádu nástennou lampou New Haven?

Tento veľmi obľúbený produkt Klasické vonkajšie nástenné svietidlo starožitné zlato s pohybovým senzorom - New Haven od značky s dobrým menom QAZQA máte možnosť zaobstarať ešte dnes so zľavou! Lacno za cenu 24 EUR.