Vintage závesná lampa čierna s dymovým sklom – Vidra

Hľadáte položku, ktorá robí váš domov trochu tvrdším? Potom choďte na závesnú lampu Vidra s dymovým sklom. Svietidlo je výškovo nastaviteľné... viac informácií »
Vintage závesná lampa čierna s dymovým sklom - Vidra
Značka: QAZQA
49,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte položku, ktorá robí váš domov trochu tvrdším? Potom choďte na závesnú lampu Vidra s dymovým sklom. Svietidlo je výškovo nastaviteľné...

Hľadáte položku, ktorá robí váš domov trochu tvrdším? Potom choďte na závesnú lampu Vidra s dymovým sklom. Svietidlo je výškovo nastaviteľné od maximálne 150 cm do minimálne 52,5 cm, a preto je ideálne použitie nad jedálenský stôl alebo v obývacej izbe. Montážna doska má priemer 8 cm a výšku 2,5 cm. Tienidlo má priemer 14 cm a výšku 20 cm. Vďaka svetelnému zdroju E27 do 40 W môžete túto závesnú lampu doplniť. Táto lampa je stmievateľná aj pomocou externého stmievača. Svetelný zdroj a stmievač nie sú súčasťou dodávky. Urobte svoj pohyb a zaobstarajte si túto závesnú lampu Vidro doma!

Tento veľmi žiadaný produkt Vintage závesná lampa čierna s dymovým sklom - Vidra od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou QAZQA môžete získať online lacno. Na našich stránkach za 49,95 EUR.