Stojací lampa statív čierna s tienidlom motýlikové prevedenie 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Motýlí dizajn kapucne vnáša do vášho... viac informácií »
Stojací lampa statív čierna s tienidlom motýlikové prevedenie 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Motýlí dizajn kapucne vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Motýlí dizajn kapucne vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!Neodolateľný tovar môžete kúpiť bezstarostne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii stojace lampy! Nájdite si kvalitné kúsky z tejto rubriky ľahko online.

Vynikajúci produkt Stojací lampa statív čierna s tienidlom motýlikové prevedenie 50 cm - Puros od značky s dlhou históriou QAZQA ľahko zaobstaráte práve za výpredajovú cenu! Práve teraz za cenu 139 EUR.