Vonkajšia lampa Denmark P70 šedá s hrotom zeme a objímkou pre kábel

Kompletná sada na jednoduché pripojenie vašej vonkajšej lampy v Dánsku. Najkvalitnejšie vonkajšie stojace svietidlo vyrobené z vysoko kvalitného... viac informácií »
Vonkajšia lampa Denmark P70 šedá s hrotom zeme a objímkou pre kábel
Značka: QAZQA
99 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompletná sada na jednoduché pripojenie vašej vonkajšej lampy v Dánsku. Najkvalitnejšie vonkajšie stojace svietidlo vyrobené z vysoko kvalitného...

Kompletná sada na jednoduché pripojenie vašej vonkajšej lampy v Dánsku. Najkvalitnejšie vonkajšie stojace svietidlo vyrobené z vysoko kvalitného hliníka s polyesterovým práškovým nástrekom a plastovým tienidlom. Toto moderné stmievateľné sivé Dánsko je nádherne navrhnuté tak, aby vďaka matnému odtieňu atraktívne osvetlilo vašu záhradu alebo terasu. Toto Dánsko má hodnotu IP IP44, takže je určené na dážď. Má výšku 70 cm a dĺžku a šírku 8,5 cm. Dánsko sa dodáva bez svetelného zdroja, takže si nezabudnite objednať svetelný zdroj s koncovkou E27 (veľká koncovka) maximálne 13 Watt. Poznámka: Ak je na kukle viditeľná kondenzácia, môže to byť spôsobené nedostatkom tepelného výkonu z LED žiaroviek, čo pre svietidlo nie je žiadny problém. Aby sa zabránilo vlhkosti v svietidle, je toto nástenné svietidlo vhodné pre rôzne zdroje svetla. Ďalej má súprava univerzálny žiarovo pozinkovaný hrot s montážnym materiálom. Montážna doska je navrhnutá tak, aby bolo možné namontovať žiarovku so štyrmi, tromi alebo dvoma montážnymi bodmi. Spolu so štyrmi skrutkami a maticami na pripevnenie žiarovky k čapu. A pre tých, ktorí chcú vytvoriť vodotesné spojenie pod zemou, poskytuje tento balíček odlievacích spojov dobré vodotesné spojenie. Káble je možné pripojiť do káblovej skrinky pomocou svorkovnice alebo zváracej svorky (nie sú súčasťou dodávky). Odlievacia živica chráni spojovacie skrinky pred prienikom vody. Vďaka tomu je elektrické pripojenie úplne vodotesné a bezpečné. Po naplnení spojovacej skrinky odlievacou živicou sa môže okamžite zakopať a napnúť. Balenie odlievacej objímky sa dodáva kompletné.

Tento unikátny tovar Vonkajšia lampa Denmark P70 šedá s hrotom zeme a objímkou pre kábel od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou QAZQA máte možnosť nakúpiť na našich stránkach teraz práve za mimoriadne nízku cenu! Práve teraz za 99 EUR.