Stropné svietidlo drevené predĺžené vrátane LED s diaľkovým ovládaním – Ajdin

Ajdin je podlhovasté stropné svietidlo vyrobené z hliníka s plastom. Skvele sa hodí do moderného interiéru. Má výšku 6 cm, dĺžku 107 cm a šírku... viac informácií »
Stropné svietidlo drevené predĺžené vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Ajdin
Ajdin je podlhovasté stropné svietidlo vyrobené z hliníka s plastom. Skvele sa hodí do moderného interiéru. Má výšku 6 cm, dĺžku 107 cm a šírku...

Ajdin je podlhovasté stropné svietidlo vyrobené z hliníka s plastom. Skvele sa hodí do moderného interiéru. Má výšku 6 cm, dĺžku 107 cm a šírku 19 cm. Montážna doska má výšku 4 cm, dĺžku 30 cm a šírku 6,8 cm. Svetelný zdroj nie je vymeniteľný a je upevnený v svietidle. Tento svetelný zdroj vydrží svietiť v priemere 30 000 hodín. Je stmievateľná, takže si ju môžete doma extra zútulniť. Pomocou diaľkového ovládača môžete lampu ľahko stlmiť a dokonca nastaviť časovač. Diaľkovým ovládačom je možné napríklad stlmiť len vnútorný okraj. Toto moderné stropné svietidlo by nemalo chýbať vo vašom interiéri!

Často vyhľadávaný produkt Stropné svietidlo drevené predĺžené vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Ajdin originál od výrobcu Paul Neuhaus je možné získať na našich stránkach teraz práve za super peniaze! Cena už od 405 EUR.