Rothfels Gion závesné LED 3-pl. hliník/čierna

Štýlové čierne – stmievateľné závesné LED svietidlo Gion, výškovo nastaviteľné Elegantné a moderné závesné LED svietidlo Gion tvoria tri... viac informácií »
Rothfels Gion závesné LED 3-pl. hliník/čierna
Značka: Rothfels
777,90 EUR1 308,90 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Štýlové čierne – stmievateľné závesné LED svietidlo Gion, výškovo nastaviteľné Elegantné a moderné závesné LED svietidlo Gion tvoria tri...

Štýlové čierne – stmievateľné závesné LED svietidlo Gion, výškovo nastaviteľné Elegantné a moderné závesné LED svietidlo Gion tvoria tri kyvadlá, z ktorých je každé individuálne nastaviteľné. Každé z nich má telo svietidla, ktoré je vyrobené v tvare veľmi plochého disku a vďaka plochému dizajnu pôsobí, akoby sa vznášalo vo vzduchu. Sú lemované dekoratívnym prstencom z matného čierneho a brúseného hliníka a v hornej časti sú zakončené veľmi kontrastnou vrstvou s matným hliníkom. Vysokokvalitná a energeticky účinná technológia LED vyžaruje smerom nadol a je vybavená teplým bielym a stmievateľným svetlom. Proces stmievania, ktorý môže byť uskutočňovaný prostredníctvom externých stmievačov, ako sú fázové stmievače ponúka nielen zmenu jasu, ale aj zmenu farby svetla. Inovatívna technológia Dim-to-Warm zníži pri stmievaní farebný odtieň lampy z 2 800 K na 2 250 K a vytvorí tak veľmi teplú, príjemnú a atmosférickú náladu, ktorá vytvára najmä vo večerných hodinách alebo pri večeri pri sviečkach správne osvetlenie. Okrem dekoratívneho prstenca na disku je aj stropná skrinka závesného LED svietidla Gion doplnená matnou čiernou farbou, ktorá pomáha dizajnu lampy k štýlovému a elegantnému vonkajšku. Dvoj-plameňová lampa je preto vhodná pre širokú škálu moderných konceptov zariadenia a dokonale zapadá do kuchýň alebo obytných priestorov. Vďaka vysokokvalitným komponentom vyrobeným v Nemecku je závesné LED svietidlo Gion skutočne kvalitným výrobkom Made in Germany.
Dizajnový produkt Rothfels Gion závesné LED 3-pl. hliník/čierna je k dostaniu priamo tu na našom webe v populárnej sekcii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás zľavnené výrobky v spomínanej kategórii z pohodlia domova.

Akčný a v zľave produkt Rothfels Gion závesné LED 3-pl. hliník/čierna od výrobcu Rothfels máte možnosť získať dnes za skvelú cenu. Ponuka už od 777,90 EUR.