Rotaliana Squiggle H1 závesné LED biele Ø 69 cm

Kruhové LED dizajnové závesné svetlo Squiggle Tvar a štruktúra matného bieleho príveskového svietidla Squiggle pripomína zaveseného hada. Hliník je... viac informácií »
Rotaliana Squiggle H1 závesné LED biele Ø 69 cm
Značka: Rotaliana
1 340 EUR
Overiť dostupnosť »
Kruhové LED dizajnové závesné svetlo Squiggle Tvar a štruktúra matného bieleho príveskového svietidla Squiggle pripomína zaveseného hada. Hliník je...

Kruhové LED dizajnové závesné svetlo Squiggle Tvar a štruktúra matného bieleho príveskového svietidla Squiggle pripomína zaveseného hada. Hliník je ozdobený súvislým šesťuholníkom, cez ktorý dopadá teplé biele svetlo LED. Vďaka rovnomernému zrnu svetlo prúdi do všetkých strán miestnosti a poskytuje tak osvetlenie na každej strane. Vďaka dlhému zaveseniu je závesné svietidlo vhodné aj na obzvlášť vysoké stropy, ako aj na schody alebo do vstupných priestorov, aby ich bolo možné holisticky osvetliť. Dizajnér Paolo Rizzatto bol už od útleho detstva nadšený „neónovou štruktúrou“ pre IX. Trienále v Miláne od Lucia Fontanu. Tu boli na strope vyčarované dlhé zdobené čiary so zakrivenými neónovými trubicami. Aby si splnil svoj detský sen, Rizzatto ich vytvoril Závesná lampa Squiggle spárovaná s vysoko kvalitnými LED diódami, čo v preklade znamená Kringel. Rizzato je predovšetkým známy pre severotalianskeho výrobcu osvetlenia Rotaliana pre svoje zaoblené motívy.
Akčný kus Rotaliana Squiggle H1 závesné máte možnosť nakúpiť tiež tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike závesné svietidlá! Pripravili sme pre vás parádne produkty v spomínanej kategórii za rozumné peniaze!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Rotaliana Squiggle H1 závesné LED biele Ø 69 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Rotaliana ide získať práve teraz u nás v akcii! Výhodná ponuka za skvelú cenu 1 340 EUR.