Rotaliana String F1 stojaca LED lampa biela, Ag

Štýlová stojacia lampa LED String F1 - flexibilne nastaviteľná! Charakteristickým znakom stojacej lampy String F1 je ťahanie kábla a kruhové tienidlo... viac informácií »
Rotaliana String F1 stojaca LED lampa biela
Značka: Rotaliana
369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štýlová stojacia lampa LED String F1 - flexibilne nastaviteľná! Charakteristickým znakom stojacej lampy String F1 je ťahanie kábla a kruhové tienidlo...

Štýlová stojacia lampa LED String F1 – flexibilne nastaviteľná! Charakteristickým znakom stojacej lampy String F1 je ťahanie kábla a kruhové tienidlo v tvare prstenca, v ktorom sa nachádza dotykový spínač na zapínanie a vypínanie. Každá oblasť čítania sa tu stáva funkčným a koncepčným vrcholom. Vďaka trom závesom možno dve hliníkové ramená v kombinácii s textilným káblom nastaviť podľa potreby a zostať v požadovanej polohe. Teplé biele LED diódy odolávajú aj vysokým nárokom, pretože okrem silného jasu je zdroj svetla vybavený aj vysokým podaním farieb. Taliansky výrobca Rotaliana chce svojimi modelmi reagovať na nové potreby súčasnej doby pomocou inovatívnych riešení. Vďaka jednoduchým a dômyselným tvarom a poriadnej porcii technológií vytvára spoločnosť svietidlá s dlhou životnosťou.

Veľmi jedinečný produkt Rotaliana String F1 stojaca LED lampa biela, Ag od spoľahlivého výrobcu Rotaliana ľahko môžete získať bezpečne online za neuveriteľne nízku cenu. Na našich stránkach za 369,90 EUR.