Ribag Kivo LED kyvadlo zap/vyp 27 cm 2 700K čierna

Kancelárske závesné svietidlo Kivo so sklenenou šošovkou, 2 700 K Nadčasové, elegantné závesné LED svietidlo Kivo sa skladá z krytu z tlakového... viac informácií »
Ribag Kivo LED kyvadlo zap/vyp 27 cm 2 700K čierna
Značka: Ribag
690 EUR
Overiť dostupnosť »
Kancelárske závesné svietidlo Kivo so sklenenou šošovkou, 2 700 K Nadčasové, elegantné závesné LED svietidlo Kivo sa skladá z krytu z tlakového...

Kancelárske závesné svietidlo Kivo so sklenenou šošovkou, 2 700 K Nadčasové, elegantné závesné LED svietidlo Kivo sa skladá z krytu z tlakového odliatku z hliníka v okrúhlom tvare a z vysoko kvalitnej sklenenej šošovky. Takto je zaistené rovnomerné rozloženie svetla so širokým lúčom. Integrované LED diódy vyžarujú teplú bielu farbu a ponúkajú tiež vysoké farebné podanie. Svetlo je emitované rovnako nahor a nadol, aby sa dosiahlo priame a všeobecné osvetlenie. Kivo je bez oslnenia pre použitie nad počítačovými pracovnými stanicami v kancelárii a je vhodný aj pre recepcie a salóniky. – Dodávka vrátane 250 cm jednoduchého zavesenia a vrchlíka s vhodným predradníkom (700 mA konštantný prúd) – dobré podanie farieb: CRI> 90 – vynikajúca kontrola oslnenia: UGR ≤ 10
Tento najpredávanejší tovar nájdete okrem iného tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá. Máme pre vás výnimočné kúsky v spomínanej kategórii za super peniaze.

Často hľadaný produkt Ribag Kivo LED kyvadlo zap/vyp 27 cm 2 700K čierna od výrobcu Ribag zoženiete online naozaj výhodne! Ponuky už od 690 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Závesné svietidlá