Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 2-svetlá – Gissi

Radi by sme vám predstavili sériu Gissi, veľmi šikovné miesto v elegantnej farbe! Elegantný dizajn sa skvele hodí do mnohých rôznych interiérov a... viac informácií »
Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 2-svetlá - Gissi
Značka: QAZQA
42 EUR
Overiť dostupnosť »
Radi by sme vám predstavili sériu Gissi, veľmi šikovné miesto v elegantnej farbe! Elegantný dizajn sa skvele hodí do mnohých rôznych interiérov a...

Radi by sme vám predstavili sériu Gissi, veľmi šikovné miesto v elegantnej farbe! Elegantný dizajn sa skvele hodí do mnohých rôznych interiérov a štýlov, možno aj do vášho? Môžete naplno využiť praktickú podstatu modelu, zamerať reflektor na ideálne miesto, aby ste už nikdy neboli v tme! Svietidlo má výšku 14,5 cm. Montážna doska má priemer 15 cm. Lampu zakončíte dvoma svetelnými zdrojmi s objímkou GU10 (max. 35 Watt), ktoré je stále potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Pozdvihnite príjemnú atmosféru vášho interiéru na ešte vyššiu úroveň!
Tento exkluzívny tovar Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 2-svetlá – Gissi obstaráte bezstarostne tu na webe v populárnej rubrike bodove svetla. Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty zo spomínanej kategórie z pohodlia domova! Predný výrobca QAZQA dlhodobo predáva vynikajúce výrobky. Náš sortiment je ale široký, mrknite tiež na viac skvelých produktov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Akčný a v zľave produkt Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 2-svetlá - Gissi od značky QAZQA je k dispozícii zrovna za skvelú cenu! Teraz zaobstaráte len za 42 EUR.