Retro nástenné oblúkové svietidlo oceľové s bielym tienidlom nastaviteľné

Táto retro nástenná oblúková lampa je skutočným výrobcom nálad vo vašom interiéri! Je to nadčasová oblúková lampa s tienidlom z opálového... viac informácií »
Retro nástenné oblúkové svietidlo oceľové s bielym tienidlom nastaviteľné
Značka: QAZQA
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto retro nástenná oblúková lampa je skutočným výrobcom nálad vo vašom interiéri! Je to nadčasová oblúková lampa s tienidlom z opálového...

Táto retro nástenná oblúková lampa je skutočným výrobcom nálad vo vašom interiéri! Je to nadčasová oblúková lampa s tienidlom z opálového bieleho plexiskla. Oblúková lampa poskytuje v obývacej izbe funkčné aj atmosférické svetlo. Táto nástenná lampa má celkovú výšku 86 cm a hĺbku 121 cm. Tienidlo má priemer 30 cm. Oblúk je nastaviteľný, takže rozpätie si môžete určiť sami. Svietidlo je dodávané bez zdroja svetla. Doplňte svoju oblúkovú lampu zdrojom svetla s objímkou E27 (max. 60 W). Svietidlo je stmievateľné aj externým stmievačom. Vytvorte príjemnú atmosféru s touto retro nástennou oblúkovou lampou. Tento veľmi obľúbený tovar dá sa zaobstarať už dnes tu u nás v známej kategórii nastenne lampy! Teraz si môžete kúpiť obľúbené kusy z tejto sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho viac! Máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od výrobcu QAZQA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavový tovar Retro nástenné oblúkové svietidlo oceľové s bielym tienidlom nastaviteľné s pečaťou kvality značky QAZQA dostanete práve dnes za neuveriteľne nízku cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 90 EUR.