Ecolite LED stropné svietidlo 24W so svetlým dreveným rámčekom WLD400-24W/LED/SD

Moderné kruhové stropné LED svietidlo s výkonom 24W možno ľahko uchytiť na strop.Nahrazuje staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Priemer... viac informácií »
Ecolite LED stropné svietidlo 24W so svetlým dreveným rámčekom WLD400-24W/LED/SD
Značka: Ecolite
83 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné kruhové stropné LED svietidlo s výkonom 24W možno ľahko uchytiť na strop.Nahrazuje staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Priemer...

Moderné kruhové stropné LED svietidlo s výkonom 24W možno ľahko uchytiť na strop.Nahrazuje staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Priemer tohto LED svietidla je 42 cm. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Vďaka miniatúrnym čírym plochám vo tienidle je docielené trblietavého „STAR“ efektu. Svietidlá sú určené do interiéru. Svetlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba svetla voliteľná CCT. Farba tela svetlý dekor dreva. Materiál kov, plast. Rozmery Ø 420 x 90mm. Svetelný tok 1600lm. Teplota chromatičnosti 3000K-6500K. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 24W. Index podania farieb 80. Energetická trieda G. Životnosť až 30 000h. Krytie IP20. Certifikácia CE, RoHS. . . . . . . .

Tento veľmi žiadaný kus Ecolite LED stropné svietidlo 24W so svetlým dreveným rámčekom WLD400-24W/LED/SD od popredného výrobcu Ecolite ľahko môžete zohnať tady za výborné peniaze. Akčné ceny od 83 EUR.