Kovové tienidlo čierne 35/29 – rám Granny

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému... viac informácií »
Kovové tienidlo čierne 35/29 - rám Granny
Značka: QAZQA
38,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému...

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému dizajnu iba rámu z tenkého kovového drôtu natretého čiernou farbou. Vďaka minimalistickému dizajnu je svetelný zdroj dobre viditeľný, čo úplne zodpovedá súčasným trendom. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Tienidlo má priemer 35 cm a výšku 29 cm a je vhodné na kovanie E27. Táto kukla Granny Frame je určite lákadlom pre váš interiér!

Obľúbený a kvalitný tovar Kovové tienidlo čierne 35/29 - rám Granny od obľúbenej značky QAZQA možno zohnať práve teraz v bezva akcii! Práve možno objednať len za 38,95 EUR.