Rademacher Troll Comfort DuoFern časovač biely

Časovač Troll Comfort DuoFern na automatizáciu ovládania roliet Tento časovač ovládania obsahuje širokú škálu funkcií a nastavení. Slúži na... viac informácií »
Rademacher Troll Comfort DuoFern časovač biely
Časovač Troll Comfort DuoFern na automatizáciu ovládania roliet Tento časovač ovládania obsahuje širokú škálu funkcií a nastavení. Slúži na...

Časovač Troll Comfort DuoFern na automatizáciu ovládania roliet Tento časovač ovládania obsahuje širokú škálu funkcií a nastavení. Slúži na ovládanie a automatizáciu roliet, čo umožňuje jednoduchá montáž a pripojenie k elektrickému pohonu roliet. Ich elegantný a jednoduchý dizajn zaručuje, že ich možno integrovať takmer kdekoľvek; dajú sa použiť so všetkými bežnými prepínacími programami. Nastavenia sú viditeľné na displeji; manuálne ovládanie je stále možné pomocou tlačidiel. Časovač Troll Comfort DuoFern je možné ovládať na diaľku pomocou centrálnych ovládačov DuoFern a vysielačov DuoFern. Pripojenie k riadiacemu stredisku HomePilot® umožňuje prevádzku prostredníctvom príslušnej bezplatnej aplikácie. Automatizácia ovládania roliet sa stáva praktickou súčasťou domácej automatizácie s vytváraním individuálne prispôsobených skupín a scén. Medzi rôzne funkcie patria napríklad denné/týždenné a astro programy a náhodné funkcie, ako aj premyslená funkcia žalúzií, v ktorej je možné nastaviť impulzový režim, automatické otáčanie a čas chodu motora. V kombinácii so snímačom slnka a súmraku (pozri príslušenstvo) je možné nastaviť aj ovládanie jasu. Funkcia/kompatibilita: – Ovládanie cez HomePilot® alebo cez bezplatnú aplikáciu HomePilot – Jazyková kontrola prostredníctvom Google Assistant a Amazon Alexa – manuálna prevádzka kedykoľvek pomocou ovládacích tlačidiel – Môže byť použitý ako centrálne riadenie – Detekcia blokovania v mechanických rúrkových motoroch – Nastavenie koncového bodu pre elektronické rúrkové motory RolloTube – maximálny počet pripojených zariadení DuoFern: 20 Technické detaily: – frekvencia prenosu: 434,5 MHz – rozsah: otvorené pole približne 100 m, v budove približne 30 m (v závislosti od stavebného materiálu) – Dva vonkajšie vstupy HomePilot® je nevyhnutný pre inteligentné ovládanie! Tento veľmi žiadaný produkt Rademacher Troll Comfort DuoFern časovač máte možnosť kúpiť práve tu na webe v obľúbenej sekcii smarthome vypínače! Teraz si môžete vybrať ešte iné produkty z tejto rubriky za skvelú cenu. Obľúbená značka Rademacher vás a vašich blízkych obohatí o prémiové výrobky To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov od značky Rademacher. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Akčný produkt Rademacher Troll Comfort DuoFern časovač biely od známeho výrobcu Rademacher môžete získať momentálne navždy výhodne! Teraz získate od 110 EUR.