Rademacher DuoFern nástenný spínač

Tento veľmi obľúbený produkt nájdete bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej sekcii smarthome vypínače! Teraz môžete získať podobné produkty vo... viac informácií »
Rademacher DuoFern nástenný spínač
Tento veľmi obľúbený produkt nájdete bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej sekcii smarthome vypínače! Teraz môžete získať podobné produkty vo...

Tento veľmi obľúbený produkt nájdete bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej sekcii smarthome vypínače! Teraz môžete získať podobné produkty vo spomínanej sekcii za parádnu cenu! Vedúca značka Rademacher má k dispozícii prémiový sortiment Máme toho pre vás viac, u nás nájdete ďalšie kvalitné kúsky značky Rademacher. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.
Batériový nástenný spínač DuoFern 1–kanálový na ovládanie roliet Nástenný spínač DuoFern sa rovnako ľahko montuje, ako aj ovláda. Inštaláciu je možné vykonať niekoľkými krokmi jednoduchým priskrutkovaním alebo prilepením (súčasťou je montážna doska a lepiaca páska). Až 16 DuoFern zariadení možno spoločne priradiť a kontrolovať. Zariadenia komunikujú rádiovým spojením – bez akýchkoľvek ďalších komponentov. Okrem toho je možné pripojiť sa k HomePilot®, čím sa tlačidlo stane spínačom inteligentnej domácnosti a vzniknú ďalšie individuálne možnosti ovládania – napríklad aktivovaním scén. Nástenný vypínač je ideálny na ovládanie roliet a žalúzií, ktoré je možné po prihlásení k vypínaču ovládať spoločne – tvoria skupinu. Môžu byť ovládané zariadenia zo skupiny výrobkov, napríklad pásový navíjač DuoFern, DuoFern Troll Komfort alebo rádiový rúrkový motor DuoFern. Funkcia/kompatibilita: – možno pripojiť k HomePilot® – je možné ovládanie pomocou aplikácie – Jazyková kontrola prostredníctvom Google Assistant a Amazon Alexa – v skupine produktov môžete ovládať až 16 zariadení DuoFern – priame rádiové spojenie medzi nástenným spínačom a členom DuoFern Aktor – Navrhnuté podľa DIN 49075 a môžu byť integrované do všetkých bežných spínacích programov cez medzirám Technické detaily: – Prevádzka na batérie s 1 x CR2450 (vrátane) – frekvencia prenosu: 434,5 MHz – Dosah: voľné pole asi 100 m v budove asi 30 m (v závislosti od konštrukcie budovy) – prevádzka pri: 0 °C až +40 °C HomePilot® je nevyhnutný pre inteligentné ovládanie!

Najpredávanejší produkt Rademacher DuoFern nástenný spínač od značky s tradíciou a dobrou povesťou Rademacher môžete zohnať na našich stránkach teraz za výborné peniaze. V súčasnosti za 55 EUR.