Rademacher DuoFern HomeTimer časovač, hliník

DuoFern HomeTimer - časovač a centrálny ovládač na batérie Domáci časovač DuoFern HomeTimer je bezdrôtový časovač na ovládanie roliet na... viac informácií »
Rademacher DuoFern HomeTimer časovač
DuoFern HomeTimer - časovač a centrálny ovládač na batérie Domáci časovač DuoFern HomeTimer je bezdrôtový časovač na ovládanie roliet na...

DuoFern HomeTimer – časovač a centrálny ovládač na batérie Domáci časovač DuoFern HomeTimer je bezdrôtový časovač na ovládanie roliet na batérie. Používa sa tiež na centrálne riadenie prijímačov DuoFern a dodáva sa vo forme nástenného spínača s osvetleným displejom. HomeTimer sa dá ľahko naskrutkovať alebo nalepiť a nevyžaduje si podomietkovú montáž, hodí sa do všetkých bežných programov spínania alebo sa dá použiť s dodávaným rámom. Mnohé automatické režimy, ako sú štandardné, týždenné a denné programy alebo astronomické funkcie, pomocou ktorých sa zariadenia ovládajú po úsvite a za súmraku, ponúkajú široký výber automatizácie. Je možné ovládať a konfigurovať jednotlivo alebo spoločne až 20 zariadení, čo výrazne zjednodušuje automatizáciu roliet. Funkcia/kompatibilita: – alternatívna možnosť ovládania k HomePilot® – Počet priamo pripojených členov DuoFern: max. 20 Technické detaily: – dodáva sa s batériou (1 x CR2450), rámom a montážnou doskou – frekvencia prenosu: 434,5 MHz – Dosah: voľné pole asi 100 m, v budove asi 30 m (v závislosti od konštrukcie budovy) Úplne unikátny výrobok Rademacher DuoFern HomeTimer časovač, ide získať už dnes na našom webe zaradený v kategórii smarthome vypínače. Vyberte si obľúbené kusy z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii!

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Rademacher DuoFern HomeTimer časovač, hliník od spoločnosti s úžasnou reputáciou Rademacher ide zaobstarať momentálne na webe vo výhodnej akcii! Produkt je v súčasnosti v predaji za 110 EUR.