Push-In 0,25W 2,5V náhradné žiarovky balenie 5 ks

Dokončite vianočné ozdoby v pravý čas: Push-in náhradné žiarovky Krátko pred Vianocami býva hektické, keď sa náhle ukáže, že vianočné svetlá... viac informácií »
Push-In 0
Dokončite vianočné ozdoby v pravý čas: Push-in náhradné žiarovky Krátko pred Vianocami býva hektické, keď sa náhle ukáže, že vianočné svetlá...

Dokončite vianočné ozdoby v pravý čas: Push-in náhradné žiarovky Krátko pred Vianocami býva hektické, keď sa náhle ukáže, že vianočné svetlá už nepracujú správne, pretože jedno alebo viac svetiel zlyhalo. Potrebnú výmenu poskytuje päťdielna sada tlačných žiaroviek (0,25 W, 2,5 V).Zaujímavý tovar je na získanie v pohode tu u nás umiestnený v rubrike vnútorné osvetlenie! Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné výrobky vo spomínanej sekcii za najlepšie ceny. Predný výrobca Konstsmide Christmas má skvelé výrobky. Veď to vidíte sami. Nebojte sa, máme toho viac, máme aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od značky Konstsmide Christmas. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný produkt Push-In 0,25W 2,5V náhradné žiarovky balenie 5 ks od spoločnosti s popredným postavením na trhu Konstsmide Christmas ľahko zaobstaráte zrovna za výhodnú cenu! Teraz nakúpite za 4 EUR.