Prizmatická stolná lampa Bistro II stará mosadz

Klasicky stolová lampa Bistro II so skleneným tienidlo na lampu z holofánu Starožitný rám mosadznej farby s jemným leskom a tienidlo na lampu z vysoko... viac informácií »
Prizmatická stolná lampa Bistro II stará mosadz
Klasicky stolová lampa Bistro II so skleneným tienidlo na lampu z holofánu Starožitný rám mosadznej farby s jemným leskom a tienidlo na lampu z vysoko...

Klasicky stolová lampa Bistro II so skleneným tienidlo na lampu z holofánu Starožitný rám mosadznej farby s jemným leskom a tienidlo na lampu z vysoko kvalitného holofánového skla robia zo stolovej lampy Bistro II klasický zdroj svetla do obývacích izieb alebo spální. Tradične vyrábané holofánové sklo spôsobuje vďaka mnohým aspektom veľmi rovnomerné rozloženie svetla. Na spodnom konci je polopriehľadné sklenené tienidlo zdobené kovovým krúžkom, ktorý završuje dizajn. Či už na nočnom stolíku alebo na nábytku v obývacej izbe – so stolovou lampou Bistro II sa do každej miestnosti presunie pôvabný svetelný zdroj, ktorý sa dá pohodlne ovládať pomocou spínača integrovaného v prívodnom vedení. Tento neodolateľný produkt Prizmatická stolná lampa Bistro II stará mosadz získate jednoducho na našich stránkach v rubrike stolové lampy! Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalšie preverené produkty od značky Searchlight. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Prizmatická stolná lampa Bistro II stará mosadz s osvedčenou značkou Searchlight môžete dostať na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne! Akčné ceny od 90 EUR.