Prios Senadin svetelná guľa, biela, IP54, 40 cm

Biela svetelná guľa Senadin na vonkajšie použitie, IP54 Lampa Senadin je vybavená káblom (dlhým 3 metre) a zástrčkou, a preto sa dá vonku ľahko... viac informácií »
Prios Senadin svetelná guľa
Značka: PRIOS
90 EUR100 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Biela svetelná guľa Senadin na vonkajšie použitie, IP54 Lampa Senadin je vybavená káblom (dlhým 3 metre) a zástrčkou, a preto sa dá vonku ľahko...

Biela svetelná guľa Senadin na vonkajšie použitie, IP54 Lampa Senadin je vybavená káblom (dlhým 3 metre) a zástrčkou, a preto sa dá vonku ľahko pripojiť do elektrickej siete. Guľa je vyrobená z plastu a svojím jednoduchým bielym povrchom vyzerá veľmi elegantne, a to aj preto, že gule patria medzi najuniverzálnejšie geometrické tvary. Na ešte krajšie efekty vo vzhľade môžete použiť aj niekoľko svetelných gúľ súčasne a umiestniť ich do záhrady alebo predzáhradky. Gule nemusia byť rovnakej veľkosti, ale môžu mať rôzne veľkosti. Žiarovka E27 môže byť vybavená technológiou LED a zvolená podľa vlastného uváženia. – s vysokou ochrannou triedou IP54 na vonkajšie použitie Energialuokka: A++
Dizajnový kus Prios Senadin svetelná guľa, biela, ide zohnať tiež na stránkach v populárnej sekcii vonkajšie dekoratívne svietidlá! Teraz kúpite úplne nové produkty z našej kategórie v bezva akcii!

Kvalitný tovar Prios Senadin svetelná guľa, biela, IP54, 40 cm od obľúbeného výrobcu PRIOS dostanete teraz v ponuke stále výhodne! Výhodne za 90 EUR.