Prios Riksa soklové svietidlo, 2 zásuvky ušľ. oceľ

Základné svietidlo Riksa s funkciou 2 v 1: svetelný zdroj a zdroj energie z nehrdzavejúcej ocele na vonkajšie použitie Riksa sa vďaka svojmu dizajnu z... viac informácií »
Prios Riksa soklové svietidlo
Značka: PRIOS
36 EUR40 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Základné svietidlo Riksa s funkciou 2 v 1: svetelný zdroj a zdroj energie z nehrdzavejúcej ocele na vonkajšie použitie Riksa sa vďaka svojmu dizajnu z...

Základné svietidlo Riksa s funkciou 2 v 1: svetelný zdroj a zdroj energie z nehrdzavejúcej ocele na vonkajšie použitie Riksa sa vďaka svojmu dizajnu z nehrdzavejúcej ocele vždy dobre vyníma vo vonkajších priestoroch a presvedčí svojím kvalitným a štýlovým vzhľadom. Základňa svietidla má okrem objímky za bielym plastom aj dve zásuvky, ktoré sú namontované na boku a vybavené ochrannou klapkou. Vďaka vyššej triede ochrany ju možno bez obáv používať vo vonkajšom prostredí, takže základňa lampy Riksa nielen spoľahlivo osvetľuje terasu, dvor alebo záhradu, ale má vždy pripravené aj dve zásuvky na použitie pre iné lampy alebo iné spotrebiče vyžadujúce elektrickú energiu. Užitočné príslušenstvo pre úplne nové možnosti v domácnosti! – vrátane 2 zásuviek (CEE 7/3) – max. 16 A – max. 3680 Watt
Tento zľavnený produkt Prios Riksa soklové svietidlo, 2 zásuvky ušľ. oceľ môžete získať práve teraz tu na webe v kategórii vonkajšie stojanové svietidlá! Teraz môžete nájsť ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za priaznivú cenu!

Zaujímavý kus Prios Riksa soklové svietidlo, 2 zásuvky ušľ. oceľ od výrobcu s dlhou históriou PRIOS jednoducho môžete zohnať zrovna extra so zľavou. Ponuky už od 36 EUR.