Prios Riksa soklové svietidlo, 2 zásuvky, čierna

Svetlo v páre s 2 zásuvkami: podstavná lampa Riksa z čiernej nehrdzavejúcej ocele ako užitočný doplnok do záhrady a na dvor. Telo z nehrdzavejúcej... viac informácií »
Prios Riksa soklové svietidlo
Značka: PRIOS
36 EUR40 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Svetlo v páre s 2 zásuvkami: podstavná lampa Riksa z čiernej nehrdzavejúcej ocele ako užitočný doplnok do záhrady a na dvor. Telo z nehrdzavejúcej...

Svetlo v páre s 2 zásuvkami: podstavná lampa Riksa z čiernej nehrdzavejúcej ocele ako užitočný doplnok do záhrady a na dvor. Telo z nehrdzavejúcej ocele s čiernou povrchovou úpravou ponúka nielen svetlo pre vonkajší priestor, ale aj dva zdroje energie so zásuvkami, ktoré sa v exteriéri vždy hodia. Bez problémov tak možno vykonávať záhradnícke práce napájané zo siete, svetelné zdroje zapojené do zásuvky môžu osvetľovať okolie alebo dokonca vozidlo, ktoré možno vnútri opäť vyšperkovať vysávačom – to je len niekoľko z mnohých možností, ktoré sa naskytnú, keď sa na pozemku nainštaluje základné svietidlo Riksa, ktoré je zároveň energetickým stĺpom a má tak vždy po ruke energiu pre všetky zariadenia so zástrčkou (do max. 3680 W). Čierny dizajn spolu s hranatým tvarom pôsobí moderne a súčasným dojmom a svetlo slúži na dobrú orientáciu vo všetkých večerných a nočných hodinách. – S dvoma zásuvkami (CEE 7/3) – max. 16 ANový tovar Prios Riksa soklové svietidlo, 2 zásuvky, čierna je na získanie pohodlne na našom webe v známej rubrike vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz získate parádne produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí!

Tento vynikajúci produkt Prios Riksa soklové svietidlo, 2 zásuvky, čierna od značky s dlhou históriou PRIOS pohodlne nakúpite tu a teraz práve skutočne lacno. V akcii od 36 EUR.