Prios Najari upínacia LED lampa, čierna

Plynulo stmievateľné LED svietidlo Najari v čiernom dizajne, s pripojením USB a dobíjacou batériou Svietidlo LED Najari sa prezentuje čiernym dizajnom.... viac informácií »
Prios Najari upínacia LED lampa
Značka: PRIOS
25,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Plynulo stmievateľné LED svietidlo Najari v čiernom dizajne, s pripojením USB a dobíjacou batériou Svietidlo LED Najari sa prezentuje čiernym dizajnom....

Plynulo stmievateľné LED svietidlo Najari v čiernom dizajne, s pripojením USB a dobíjacou batériou Svietidlo LED Najari sa prezentuje čiernym dizajnom. Má tenké rameno svietidla, ktoré možno flexibilne polohovať, a hlavu svietidla oválneho tvaru. Trvalo nainštalované LED diódy sú jasné a zároveň úsporné. V prípade potreby možno jas svietidla nastaviť podľa vlastných potrieb pomocou plynulého stmievača. Šírka uchytenia 5 cm je dostatočná na to, aby ste túto lampu dobre upevnili na stôl, posteľ alebo iný nábytok a poskytli svetlo presne tam, kde je potrebné. Batéria sa nabíja prostredníctvom pripojenia USB.
Veľmi žiadaný kus ide kúpiť bezprostredne tu na webe v populárnej sekcii stolové lampy! Pripravili sme ešte iné produkty v spomínanej sekcii v akcii!

Tento kvalitný produkt Prios Najari upínacia LED lampa, čierna od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou PRIOS jednoducho nájdete tu a teraz za skvelú cenu. Produkt momentálne predávame za 25,90 EUR.