Prios Mekhi LED pásik, RGB, 1000 cm

Praktický LED pásik Mekhi s funkciou RGB a diaľkovým ovládaním LED pásik Mekhi slúži ako atraktívna dekorácia v interiéri. Nábytku dodáva istotu... viac informácií »
Prios Mekhi LED pásik
Značka: PRIOS
30 EUR36 EUR Zľava -17%
Overiť dostupnosť »
Praktický LED pásik Mekhi s funkciou RGB a diaľkovým ovládaním LED pásik Mekhi slúži ako atraktívna dekorácia v interiéri. Nábytku dodáva istotu...

Praktický LED pásik Mekhi s funkciou RGB a diaľkovým ovládaním LED pásik Mekhi slúži ako atraktívna dekorácia v interiéri. Nábytku dodáva istotu a premení akýkoľvek priemerný štýl interiéru na niečo výnimočné. Jeho LED diódy môžu svietiť rôznymi farbami pomocou funkcie RGB a ovládajú sa pomocou priloženého diaľkového ovládania. Ak teda hľadáte zaujímavú možnosť osvetlenia alebo zvýraznenia v interiéri, LED pásik Mekhi vás nesklame. Tento zľavnený kus možno zaobstarať už dnes u nás v obľúbenej kategórii led svetelné pásiky! Pripravili sme parádne produkty z tejto populárnej kategórie za výhodnú cenu! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke však ďalšie kúsky od značky PRIOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný výrobok Prios Mekhi LED pásik, RGB, 1000 cm originál od výrobcu PRIOS ľahko môžete nájsť bezpečne online za primerané peniaze. Cenovo vychádza na 30 EUR.