Prios Lylah LED pásik, RGB

Biely LED pásik Lylah s praktickou funkciou RGB Lylah možno použiť ako atraktívnu dekoráciu interiéru. LED pásik generuje svetlo v rôznych farbách a... viac informácií »
Prios Lylah LED pásik
Značka: PRIOS
30 EUR36 EUR Zľava -17%
Overiť dostupnosť »
Biely LED pásik Lylah s praktickou funkciou RGB Lylah možno použiť ako atraktívnu dekoráciu interiéru. LED pásik generuje svetlo v rôznych farbách a...

Biely LED pásik Lylah s praktickou funkciou RGB Lylah možno použiť ako atraktívnu dekoráciu interiéru. LED pásik generuje svetlo v rôznych farbách a možno ho pripevniť napríklad na nábytok, aby ho zvýraznil. Funkciu RGB možno ľahko ovládať pomocou priloženého diaľkového ovládača, ktorý možno použiť aj na stmievanie LED pásu. Lylah je ideálnym riešením pre každého, kto chce svojmu interiéru dodať niečo, čo ho zaujme, a zároveň chce mať určitú mieru flexibility.
Unikátny a žiadaný produkt Prios Lylah LED pásik, RGB dostanete taktiež na webe umiestnený v rubrike smart led pásiky! Pripravili sme akčné produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu. Obľúbený dodávateľ PRIOS poskytuje veľmi kvalitný tovar. Nakupujte výhodný u nás!

Tento neodolateľný produkt Prios Lylah LED pásik, RGB od kvalitnej spoločnosti PRIOS jednoducho nájdete na našich stránkach teraz za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 30 EUR.