Prios Aureka stropné LED svietidlo snímač, 33 cm

Jednoduché LED stropné svietidlo Aureka s integrovaným radarovým senzorom a prednastaviteľnou farba svetla, vhodné pre zapustenú a povrchovú montáž... viac informácií »
Prios Aureka stropné LED svietidlo snímač
Značka: PRIOS
30 EUR35 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Jednoduché LED stropné svietidlo Aureka s integrovaným radarovým senzorom a prednastaviteľnou farba svetla, vhodné pre zapustenú a povrchovú montáž...

Jednoduché LED stropné svietidlo Aureka s integrovaným radarovým senzorom a prednastaviteľnou farba svetla, vhodné pre zapustenú a povrchovú montáž Aureka vie presvedčiť jednoduchým dizajnom a môže byť použitá ako taká okrúhla a biela, a to súkromne aj v komerčnom prostredí. LED stropné svietidlo je tiež svetelný zdroj s vysokou úrovňou funkčnosti, aby bolo možné osvetlenie optimálne prispôsobiť podmienkam na mieste. Je možná nielen povrchová montáž na strop, Aureka sa dá použiť aj ako extra ploché zapustene LED svietidla a farba svetla je možné pred namontovaním nastaviť pomocou prepínača DIP. Senzor sa tiež osvedčil ako veľmi praktický, pretože na zapnutie svetla nie je potrebný vypínač svetla, postačuje prítomnosť jednej osoby. Dosah detektora pohybu je 4 – 6 metrov a doba svietenia je 40 sekúnd. Priemer inštalácie: – Variant 1 (22,5 cm): 6,5 cm – 21 cm – Variant 2 (33 cm): 6,5 cm – 31 cm
Zľavový produkt Prios Aureka stropné LED môžete nakúpiť pohodlne na našom webe v známej rubrike stropné svietidlá. Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za parádnu cenu!

Veľmi obľúbený produkt Prios Aureka stropné LED svietidlo snímač, 33 cm od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou PRIOS získajte v našej online ponuke za výborné peniaze! Stojí teraz u nás 30 EUR.