Prios Alette stropné LED, biele 22,7 cm 18 W

Biele LED stropné svietidlo Alette, stmievateľné, IP44, prednastaviteľná farba svetla Alette je štvorcový stmievateľný svetelný zdroj pre... viac informácií »
Prios Alette stropné LED
Značka: PRIOS
18 EUR20 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Biele LED stropné svietidlo Alette, stmievateľné, IP44, prednastaviteľná farba svetla Alette je štvorcový stmievateľný svetelný zdroj pre...

Biele LED stropné svietidlo Alette, stmievateľné, IP44, prednastaviteľná farba svetla Alette je štvorcový stmievateľný svetelný zdroj pre všestranné použitie, ktorý je jednoduchý a nadčasový so svojím minimalistickým tvarom. Puzdro a tienidlo na lampu sú biele, tvar žiarovky je hranatý. Nie je to však len vzhľad, ktorý je presvedčivý, LED stropné svietidlo poskytuje aj množstvo výhod z hľadiska funkčnosti, ktoré sú dobre prijímané v súkromnom aj komerčnom prostredí. Pred inštaláciou si môžete zvoliť jednu z troch farieb svetla, v závislosti od priestoru a účelu. Trieda ochrany IP44 umožňuje jeho použitie aj v kúpeľniach, pretože svietidlo je lepšie chránené pred vlhkosťou. Ak chcete regulovať jas, postačí externý stmieva?, pretože LED diódy sú stmievateľné. – S DIP prepínačom pre nastavenie farba svetla počas montáže – stmievateľné – IP44 Dizajnový kus Prios Alette stropné LED, obstaráte pohodlne na stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá! Vyhľadajte si skvelé kúsky zo spomínanej kategórie za skvelú cenu.

Veľmi obľúbený kus Prios Alette stropné LED, biele 22,7 cm 18 W od výrobcu so skvelou povesťou PRIOS je možné kúpiť momentálne na webe stále výhodne. Produkt momentálne predávame za 18 EUR.