lightservice.sk

T-LED DimLED SMART Prijímač TUYA 3-kanálový 069054

Často vyhľadávaný produkt T-LED DimLED SMART Prijímač TUYA 3-kanálový 069054 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou T-LED máte možnosť nakúpiť tady extra výhodne! Ponuka od 41,28 EUR.
EAN: 8596558002310
T-LED DimLED SMART Prijímač TUYA 3-kanálový 069054
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
41,28 EUR

Popis produktu

Chytrý rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre 230V LED pásiky s podporou aplikácie TUYA. Prijímač je určený pre jednofarebné, tak aj RGB 230V LED pásiky, prípadne LED NEON. Prijímač podľa napárovaného ovládača pozná, či sa jedná o jednofarebné alebo RBG 230V LED pásiky. Pri jednofarebnom zapojení sú ovládačom ovládané všetky 3 kanály naraz, pri RGB každý kanál ovláda farbu zvlášť.

Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je teda nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Prijímač je kompatibilný so všetkými ovládačmi radu dimLED, aplikáciou Tuya, Amazon Alexa (ECHO) a zároveň má prijímač svorkovnicu pre pripojenie tlačidla, ktorým je možné prijímač manuálne ovládať.

LED osvetlenie môžete ovládať pomocou:

  • Telefónu alebo tabletu cez aplikáciu Tuya alebo zariadenie ECHO od Amazonu
  • Ovládače radu dimLED
  • Mechanickým tlačidlom

 

Na ovládanie viacerých okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu dimLED a tak ovládať z niekoľkých miest.

V prípade prerušenia a potom opätovného pripojenia napájania (napríklad prerušením napájania zdroja) má tento prijímač pamäť nastavenia intenzity (intenzita osvetlenia sa vráti na naposledy nastavenú).

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30-50 cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie 230 V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), pokiaľ je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač môže byť ukrytý (za stenou, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Ďalšie parametre: Rozmery 175 x 45 x 27mm. Vstupné napätie AC 230V. Dosah až 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Prúdové zaťaženie 3x1A (3x240W, celkem 720W). Kompatibilné aplikácie Tuya, Amazon Alexa. Pamäť posledného nastavenia po odpojení napájania ÁNO. . . . . . . . . . . . . .