Priemyselné stropné svietidlo čierne so zlatom 30 cm – Magna Basic

Stropné svietidlo Magna Basic je jedným z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do tvrdého a priemyselného interiéru. Rafinovanou lampou je stropné... viac informácií »
Priemyselné stropné svietidlo čierne so zlatom 30 cm - Magna Basic
Značka: QAZQA
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Magna Basic je jedným z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do tvrdého a priemyselného interiéru. Rafinovanou lampou je stropné...

Stropné svietidlo Magna Basic je jedným z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do tvrdého a priemyselného interiéru. Rafinovanou lampou je stropné svietidlo Magna Basic. Táto lampa má nielen krásny dizajn zvonka, ale aj zvnútra. Zlatá farba dáva fantastický efekt. Zapnite svetlo a váš domov bude obklopený krásnou zlatou žiarou! Svietidlo je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Takto môžete vo svojom dome navodiť presne tú pravú atmosféru! Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 40 Watt). Toto stropné svietidlo má priemer 30 cm a výšku 19 cm. Rozhodnite sa pre atmosféru a vyberte si stropné svietidlo Magna Basic! Absolútne miloval Magnu? Super! Toto stropné svietidlo je dostupné aj ako podlahové svietidlo, závesné svietidlo alebo stolné svietidlo.
Tento exkluzívny tovar Priemyselné stropné svietidlo čierne so je dostupný teraz tu na našom webe v obľúbenej kategórii stropne svietidla! Nájdite si nové kúsky v spomínanej rubrike za outletovú cenu!

Obľúbený kus Priemyselné stropné svietidlo čierne so zlatom 30 cm - Magna Basic od značky so zárukou kvality QAZQA ide zaobstarať práve teraz u nás za super cenu! Aktuálne za 50 EUR.