Priemyselné polkruhové nástenné svietidlo betónové – Chatou

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej žiarovke Chatou elegantný a prirodzený vzhľad.... viac informácií »
Priemyselné polkruhové nástenné svietidlo betónové - Chatou
Značka: QAZQA
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej žiarovke Chatou elegantný a prirodzený vzhľad....

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej žiarovke Chatou elegantný a prirodzený vzhľad. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej aj spodnej časti. Lampa preto poskytuje pekný svetelný efekt na hornej a spodnej časti steny. Svietidlo pozostáva z jemného liateho betónu a má sivú farbu. Napriek betónu nie je nástenné svietidlo Chatou zhruba dokončené. Vďaka tomu sa tento odolný klenot hodí do mnohých interiérových štýlov. Svietidlo má hĺbku 15 cm, výšku 10 cm a šírku 30 cm. Svietidlo zakončíte svetelným zdrojom s objímkou E14 (max. 25 W), ktorú je stále potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Doprajte svojej stene špeciálny efekt s týmto Chatou!
Tento zľavnený produkt Priemyselné polkruhové nástenné svietidlo betónové – Chatou môžete nakúpiť v pohode tu u nás umiestnený v kategórii nastenne lampy! Teraz kúpite akčné výrobky v spomínanej kategórii za priaznivú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. Máme v ponuke však viac skvelých produktov od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny produkt Priemyselné polkruhové nástenné svietidlo betónové - Chatou od značky s dlhou históriou QAZQA získajte dnes za skvelú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 31 EUR.