Priemyselné nástenné svietidlo oceľ – Arti

Tento najpredávanejší výrobok môžete získať taktiež tu na našich stránkach v populárnej sekcii nastenne lampy. Preskúmajte akčné produkty z... viac informácií »
Priemyselné nástenné svietidlo oceľ - Arti
Tento najpredávanejší výrobok môžete získať taktiež tu na našich stránkach v populárnej sekcii nastenne lampy. Preskúmajte akčné produkty z...

Tento najpredávanejší výrobok môžete získať taktiež tu na našich stránkach v populárnej sekcii nastenne lampy. Preskúmajte akčné produkty z tejto známej sekcie v akcii. Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Mrknite tiež na ďalšie preverené produkty od výrobcu Trio Leuchten. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Príspevok do vášho interiéru, tento Arti. Je to nádherné nástenné svietidlo, ale zároveň veľmi praktické. Je vyrobený z priemyselnej ocele, vďaka čomu sa dokonale hodí do náročného priemyselného interiéru. Toto Arti môžete tiež použiť ako stropné svietidlo ako špeciálne miesto. Lampa má celkovú dĺžku 20,5 cm. Priemer tienidla je 11,6 cm a dlhý 12 cm. Pomocou montážnej dosky pripevníte Arti na svoju stenu alebo strop (priemer 9 cm). Doplníte ho dekoratívnym zdrojom svetla, ktorý sa hodí do svietidla LED E14 (max. 40 W). Je stmievateľný externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Poskytnite útulné svetlo v obývacej izbe, hale alebo spálni pomocou tejto jedinečnej závesnej lampy.

Obľúbený a akčný produkt Priemyselné nástenné svietidlo oceľ - Arti od značky so zárukou kvality Trio Leuchten môžete si kúpiť tu teraz práve extra so zľavou. Teraz len za 35 EUR.