Priemyselné nástenné svietidlo betón – Box

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej lampe Box elegantný a prirodzený vzhľad.... viac informácií »
Priemyselné nástenné svietidlo betón - Box
Značka: QAZQA
38 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej lampe Box elegantný a prirodzený vzhľad....

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej lampe Box elegantný a prirodzený vzhľad. Svietidlo pozostáva z jemného liateho betónu a má sivú farbu. Napriek betónu nie je nástenné svietidlo Box zhruba dokončené. Vďaka tomu sa tento odolný klenot hodí do mnohých interiérových štýlov. Toto nástenné svietidlo má štvorcový dizajn a je vysoké 11,5 cm, široké 11,5 cm a hlboké 11,5 cm. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej aj spodnej časti. Svetelný zdroj G9 (nie je súčasťou dodávky) preto poskytuje pekný svetelný efekt na hornej a spodnej časti steny. Doplňte svoj interiér nástennou lampou Box!
Tento exkluzívny kus ide zohnať taktiež na našich stránkach v obľúbenej sekcii nastenne lampy. Vyberte si nové kúsky z tejto známej kategórie za skvelú cenu! Významný výrobca QAZQA pre svojich zákazníkov ponúka prémiové výrobky. Veď to vidíte sami! Ale to nie je všetko, máme toho viac. U nás nájdete ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Priemyselné nástenné svietidlo betón - Box od spoločnosti s výborným menom QAZQA jednoducho získate tu teraz práve výhodne! Teraz zaobstaráte len za 38 EUR.