Priemyselné nástenné svietidlo antracitové otočné 110 cm – Serpenti

Jednoduché, ale robustné svietidlo je nástenné svietidlo Serpenti. Špeciálna antracitová farba zvonka a robustný dizajn okamžite vytvárajú... celý popis>
Priemyselné nástenné svietidlo antracitové otočné 110 cm - Serpenti
Značka: QAZQA
60 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Jednoduché, ale robustné svietidlo je nástenné svietidlo Serpenti. Špeciálna antracitová farba zvonka a robustný dizajn okamžite vytvárajú nezmazateľný dojem! Rameno je dlhé 110 cm a montážna doska má dĺžku 25,5 cm. Toto nástenné svietidlo má navyše kábel a zástrčku v dĺžke 2 metre. Vďaka tomu je lampa veľmi vhodná aj na použitie ako lampa na čítanie. Nástenné svietidlo Serpenti je otočné v spodnej časti a v strede. Svietidlo je tiež nastaviteľné, takže môžete svietiť svetlom tam, kam chcete. Vďaka peknému svetelnému zdroju až 40 W pre veľké nesprávne osadenie E27 môžete túto nástennú lampu kompletne doplniť. Na túto lampu sa nehodí žiadne tienidlo. Lampa je stmievateľná pomocou externého stmievača (nie je súčasťou balenia), pre večernú extra útulnú atmosféru. Nástenné svietidlo Serpenti je lákadlom pre váš interiér!
Veľa žiadaný produkt je k dispozícii práve teraz tu na našich stránkach v populárnej sekcii nastenne lampy! Zaobstarajte si obľúbené produkty v spomínanej rubrike vo výpredajovej akcii. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke viac osvedčených výrobkov značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ QAZQA predstavuje prémiové výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!