Priemyselná závesná lampa čierna so sieťkou 4-svetlá – Cage

Aký pútavý je táto závesná lampa Cage! Krásna čierna závesná lampa na zavesenie nad jedálenský stôl. Lampa je chladná, moderná, priemyselná.... viac informácií »
Priemyselná závesná lampa čierna so sieťkou 4-svetlá - Cage
Značka: QAZQA
79 EUR
Overiť dostupnosť »
Aký pútavý je táto závesná lampa Cage! Krásna čierna závesná lampa na zavesenie nad jedálenský stôl. Lampa je chladná, moderná, priemyselná....

Aký pútavý je táto závesná lampa Cage! Krásna čierna závesná lampa na zavesenie nad jedálenský stôl. Lampa je chladná, moderná, priemyselná. Čokoľvek chceš! Mriežka necháva lampy pekne vyniknúť a dáva pekný efekt nad vašim jedálenským stolom. Je stmievateľný (stmievač nie je súčasťou dodávky), takže na romantickú večeru je vždy príjemné trochu tlmiť svetlo! Úžasné, že? Táto klietka je vysoká 122 cm, dlhá 99,5 cm a široká 18 cm. Montážna doska má priemer 10 cm. Aby skutočne svietil, musíte si objednať štyri krajšie svetelné zdroje s výbojkou E27 (max. 40 W). S touto závesnou lampou Cage urobte svoj jedálenský stôl 10-krát tvrdší.
Veľa podarený produkt Priemyselná závesná lampa čierna možno zohnať ešte tu na stránkach v obľúbenej kategórii zavesne lampy! Zaobstarajte si parádne produkty v spomínanej kategórii za super cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca QAZQA má k dispozícii skvelý tovar. Naša ponuka je široká, máme v ponuke tiež viac kvalitných výrobkov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento zľavnený tovar Priemyselná závesná lampa čierna so sieťkou 4-svetlá - Cage od renomovaného dodávateľa QAZQA môžete dostať u nás teraz v bezva akcii. Na zohnanie práve v akcii za 79 EUR.