Priemyselná závesná lampa čierna s drevom 80 cm 4-svetlá – Paleta Mai

Paleta Mai je robustná priemyselná závesná lampa s tajomným nádychom. Pretože je lampa vyrobená z čiernej ocele s drevom, získa tvrdý vzhľad.... viac informácií »
Priemyselná závesná lampa čierna s drevom 80 cm 4-svetlá - Paleta Mai
Značka: QAZQA
70 EUR
Overiť dostupnosť »
Paleta Mai je robustná priemyselná závesná lampa s tajomným nádychom. Pretože je lampa vyrobená z čiernej ocele s drevom, získa tvrdý vzhľad....

Paleta Mai je robustná priemyselná závesná lampa s tajomným nádychom. Pretože je lampa vyrobená z čiernej ocele s drevom, získa tvrdý vzhľad. Pripomína drevenú debnu alebo paletu, odtiaľ pochádza aj názov Paleta Mai. Závesné svietidlo je vysoké 151 cm, dlhé 80 cm a široké 21 cm. Montážna doska má výšku 2,5 cm, dĺžku 30 cm a šírku 8 cm. Závesnú lampu doplníte 4 svetelnými zdrojmi, z ktorých každý má objímku E27 (max. 40 Watt). Nezabudnite si ich objednať zvlášť! Vyberte si svetelný zdroj, ktorý tiež vyzerá pekne, napríklad s jantárovým alebo dymovým sklom. Svetelný zdroj je v svietidle dobre viditeľný a niečo chce aj oko! Závesná lampa je stmievateľná externým stmievačom, nie je súčasťou dodávky. Veľmi cool závesná lampa nad jedálenský stôl alebo do kancelárie. Paleta Mai vnáša do miestnosti atmosféru! Tento veľmi obľúbený tovar Priemyselná závesná lampa čierna s drevom 80 cm 4-svetlá – Paleta Mai nájdete bez problémov na stránkach v populárnej rubrike zavesne lampy! Mrknite na zľavnené kúsky z tejto kateógrie za skvelú cenu.

Tento neodolateľný kus Priemyselná závesná lampa čierna s drevom 80 cm 4-svetlá - Paleta Mai od poprednej spoločnosti QAZQA získate tu teraz práve za dobrú cenu! V súčasnosti v predaji od 70 EUR.