Priemyselná stropná lampa čierna 40 cm 4 -svetelná – Klietka

Doprajte svojmu interiéru elegantný vzhľad so stropnou lampou Cage. Jeho otvorená štruktúra v kombinácii s čiernou oceľou a sklom dodáva lampe... viac informácií »
Priemyselná stropná lampa čierna 40 cm 4 -svetelná - Klietka
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Doprajte svojmu interiéru elegantný vzhľad so stropnou lampou Cage. Jeho otvorená štruktúra v kombinácii s čiernou oceľou a sklom dodáva lampe...

Doprajte svojmu interiéru elegantný vzhľad so stropnou lampou Cage. Jeho otvorená štruktúra v kombinácii s čiernou oceľou a sklom dodáva lampe industriálny vzhľad. Klietka má výšku 25 cm, dĺžku 40 cm a šírku 40 cm. Montážna doska má výšku 2 cm, dĺžku 40 cm a šírku 40 cm. Lampu dopĺňate 4 zdrojmi svetla, z ktorých každý má tvarovku E27 (max. 60 Watt). Vyberte si svetelný zdroj, ktorý tiež vyzerá pekne, pretože je v zariadení jasne viditeľný. Svetelný zdroj s dymovým sklom alebo jantárovým sklom môže poskytnúť ešte väčšiu atmosféru, ale je možné aj pripojenie k stmievaču (nie je súčasťou dodávky). Vytvorte väčšiu atmosféru vo svojej obývačke, jedálni alebo spálni so stropnou lampou Cage!
Veľmi žiadaný tovar Priemyselná stropná lampa čierna 40 cm 4 -svetelná – Klietka máte možnosť zohnať práve na našom webe v známej kategórii stropne svietidla! Teraz si môžete vybrať akčné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu! Obľúbený dodávateľ QAZQA má v stálej ponuke špičkový tovar. A tu je dôkaz! U nás ponúkame viac, máme aj v ponuke viac kvalitného tovaru od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Priemyselná stropná lampa čierna 40 cm 4 -svetelná - Klietka od spoľahlivej značky QAZQA ľahko môžete nájsť ešte dnes vo výhodnej akcii. Na našich stránkach za 109 EUR.