Priemyselná stojaca lampa z ocele, 2 žiarovky – Suplux

V zľave tento produkt máte možnosť zohnať práve teraz tu u nás v sekcii stojace lampy. Mrknite na ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie ľahko... viac informácií »
Priemyselná stojaca lampa z ocele
Značka: QAZQA
56 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave tento produkt máte možnosť zohnať práve teraz tu u nás v sekcii stojace lampy. Mrknite na ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie ľahko...

V zľave tento produkt máte možnosť zohnať práve teraz tu u nás v sekcii stojace lampy. Mrknite na ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie ľahko online. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke viac skvelých kúskov od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Podlahová lampa Suplux je oceľová priemyselná podlahová lampa s dvoma nastaviteľnými bodmi na svietidle, tieto bodové žiarovky sú ideálne na šírenie svetla vo vašich miestnostiach! Táto lampa je skutočným doplnkom vášho interiéru a krásna oceľ mu dodáva moderný vzhľad, zatiaľ čo dizajn zostáva priemyselný! Svietidlo má výšku 150 cm a šírku 32 cm. Podstavec má priemer 22 cm a výšku 3 cm. Šnúra lampy je dlhá 240 cm. Ak si túto žiarovku objednáte, zdroje svetla bohužiaľ nezískate, takže si musíte sami zvoliť vhodné zdroje svetla GU10 (max. 50 W). Rozhodnite sa pre atmosféru a choďte na podlahovú lampu Suplux!

Zľavnený tovar Priemyselná stojaca lampa z ocele, 2 žiarovky - Suplux od kvalitnej spoločnosti QAZQA je k dostaniu práve dnes za skvelú cenu. Teraz len za 56 EUR.