Priemyselná stojaca lampa šedý statív – hlaveň

Toto je taká lampa, ktorá vo vašom interiéri okamžite zanechá nezmazateľný dojem! Barrel je priemyselná ručne vyrobená podlahová lampa, ktorá... viac informácií »
Priemyselná stojaca lampa šedý statív - hlaveň
Značka: QAZQA
77 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto je taká lampa, ktorá vo vašom interiéri okamžite zanechá nezmazateľný dojem! Barrel je priemyselná ručne vyrobená podlahová lampa, ktorá...

Toto je taká lampa, ktorá vo vašom interiéri okamžite zanechá nezmazateľný dojem! Barrel je priemyselná ručne vyrobená podlahová lampa, ktorá dodá vášmu interiéru atraktívny šmrnc! Táto stojaca lampa s nožičkami z bambusového statívu okamžite upúta pozornosť svojim špeciálnym tienidlom. Vďaka zinkovej farbe a pletivu z oceľového drôtu je tento dizajn jedinečný. Lampa je vysoká 143 cm a má priemer 70 cm. Hlaveň sa dodáva so šnúrou (220 cm) a zástrčkou. Svietidlo je tiež stmievateľné pomocou externého stmievača. Do hlavne sa zmestí svetelný zdroj s objímkou E27 (max. 40 W), je však potrebné ho objednať zvlášť. Pretože je táto lampa vyrobená ručne, každá lampa je jedinečná. Vyplňte svoje nudné rohy skutočným pútačom pozornosti. Získajte tento krásny výrobca atmosféry doma a dokončite svoj interiér okamžite! Veľmi obľúbený tovar Priemyselná stojaca lampa šedý máte možnosť získať teraz tu na našom webe v populárnej kateogrii stojace lampy! Získajte zľavnené produkty v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii.

Tento žiadaný výrobok Priemyselná stojaca lampa šedý statív - hlaveň od známeho výrobcu QAZQA možno nájsť tu a teraz za skvelú cenu! Akčné ceny už od 77 EUR.