Priemyselná stojaca lampa na trojnožku so štúdiovým bodom – Braha

Hľadáte chladnú podlahovú lampu do obývacej izby alebo jedálne? Potom je táto stojaca lampa Braha určite pre vás! S touto krásnou priemyselnou... viac informácií »
Priemyselná stojaca lampa na trojnožku so štúdiovým bodom - Braha
Značka: QAZQA
89 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte chladnú podlahovú lampu do obývacej izby alebo jedálne? Potom je táto stojaca lampa Braha určite pre vás! S touto krásnou priemyselnou...

Hľadáte chladnú podlahovú lampu do obývacej izby alebo jedálne? Potom je táto stojaca lampa Braha určite pre vás! S touto krásnou priemyselnou podlahovou lampou môžete dať svojmu interiéru úplne iný vzhľad. Braha má dokonalú kombináciu dreva, mosadze a skla, takže robustné materiály vo vašej obývacej izbe budú pôsobiť ešte silnejšie. Statív je výškovo nastaviteľný od minimálne 100 cm do maximálne 140 cm. Podstavec má priemer 70 cm a je dodávaný so šnúrou 100 cm. Braha stále potrebuje svetelný zdroj, ktorý sa hodí k objímke E14 s maximálnym výkonom 25 Watt. Môžete si ich ľahko objednať v našom internetovom obchode. Braha môžete voliteľne pripojiť k externému stmievaču, ktorý nie je súčasťou balenia. Naplňte svoje „zabudnuté“ kúty skutočným pútačom pozornosti. Tento priemyselný drevený statív je na to to pravé svetlo! Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Priemyselná stojaca lampa na trojnožku so štúdiovým bodom – Braha možno nakúpiť teraz tu na našich stránkach zaradený v kategórii stojace lampy! Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od výrobcu QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Priemyselná stojaca lampa na trojnožku so štúdiovým bodom - Braha od nášho známeho výrobcu QAZQA pohodlne zoženiete práve teraz na našej webovej stránke navždy výhodne! Produkt momentálne predávame za 89 EUR.