Priemyselná stojaca lampa čierna – Drum Mesh

Drum Mesh je lampa, ktorá zaujme svojím jedinečným otvoreným dizajnom a povrchovou úpravou. Tienidlo je otvorené, čo vám v miestnosti poskytne pekný... viac informácií »
Priemyselná stojaca lampa čierna - Drum Mesh
Značka: QAZQA
74 EUR
Overiť dostupnosť »
Drum Mesh je lampa, ktorá zaujme svojím jedinečným otvoreným dizajnom a povrchovou úpravou. Tienidlo je otvorené, čo vám v miestnosti poskytne pekný...

Drum Mesh je lampa, ktorá zaujme svojím jedinečným otvoreným dizajnom a povrchovou úpravou. Tienidlo je otvorené, čo vám v miestnosti poskytne pekný svetelný efekt. Je úplne dokončený v nadčasovej čiernej farbe a dreve, aby toho nebolo málo! Poskytnite hravý svetelný efekt zakúpením krásneho svetelného zdroja E27 s výkonom 60 W. Poznámka: svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky a je potrebné ho objednať zvlášť v našom internetovom obchode. Priemer tienidla je 26 cm. Lampa má celkovú výšku 162,5 cm a podstavec má priemer 25,5 cm. Táto bubnová sieťka sa úplne hodí do vašej priemyselnej obývacej izby, spálne, ale je tiež skutočným pútačom pozornosti v kancelárii! Ste pripravení na viac zábavy? Svietidlo môžete stlmiť externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Dodávaná šnúra je dlhá 250 cm. Aj keď sú zhasnuté svetlá, náš Drum Mesh kradne šou. Získať teraz! Tento veľmi obľúbený produkt môžete dostať bezstarostne tu na webe zaradený v kategórii stojace lampy! Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online!

Najpredávanejší tovar Priemyselná stojaca lampa čierna - Drum Mesh od poprednej značky QAZQA možno nájsť práve teraz za najnižšiu cenu. Lacno za cenu 74 EUR.