Priemyselná nástenná lampa šedý betónový obdĺžnik – Meaux

Táto robustná nástenná lampa Meaux sa skutočne hodí do každého interiéru. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej a... viac informácií »
Priemyselná nástenná lampa šedý betónový obdĺžnik - Meaux
Značka: QAZQA
29 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto robustná nástenná lampa Meaux sa skutočne hodí do každého interiéru. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej a...

Táto robustná nástenná lampa Meaux sa skutočne hodí do každého interiéru. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej a dolnej časti, čo na stene vytvára krásny svetelný efekt. Svietidlo pozostáva z jemne liateho betónu a má sivú farbu. Napriek betónu nie je nástenné svietidlo Meaux zhruba dokončené. Vďaka tomu sa tento robustný predmet hodí do mnohých štýlov interiéru. Svietidlo má objímku G9 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 25 Watt (. Nástenné svietidlo má hĺbku 7 cm, výšku 18 cm a šírku 11 cm. Aby to bolo ešte útulnejšie (pretože to je to, čo robíme radi), môžete túto stenovú lampu stlmiť aj externým stmievačom (stále je potrebné objednať samostatne). Doprajte svojej stene špeciálny efekt s týmto Meaux!
Obľúbený a kvalitný produkt Priemyselná nástenná lampa šedý betónový obdĺžnik môžete kúpiť bez ťažkostí na našich stránkach v populárnej sekcii nastenne lampy. Teraz získate akčné produkty z tejto známej kategórie za super cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Preskúmajte u nás viac kúskov od značky QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Predná značka QAZQA vám predstavuje špičkové výrobky. Však to vidíte sami.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Priemyselná nástenná lampa šedý betónový obdĺžnik - Meaux originál od výrobcu QAZQA môžete zohnať práve teraz v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Iba teraz za 29 EUR.