Priemyselná nástenná lampa šedý betón – Creil

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej žiarovke Creil elegantný a prirodzený vzhľad.... viac informácií »
Priemyselná nástenná lampa šedý betón - Creil
Značka: QAZQA
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej žiarovke Creil elegantný a prirodzený vzhľad....

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej žiarovke Creil elegantný a prirodzený vzhľad. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej aj spodnej časti. Napriek betónu nie je nástenné svietidlo Creil zhruba dokončené. Vďaka tomu sa tento odolný klenot hodí do mnohých interiérových štýlov. Lampa má hĺbku 9,5 cm, výšku 14 cm a šírku 30 cm. Svietidlo zakončíte svetelným zdrojom s objímkou E14 (max. 25 W), ktorú je stále potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Vneste atmosféru do vášho domova s nástennou lampou Creil! Žiadaný výrobok Priemyselná nástenná lampa šedý betón – Creil ide získať bez ťažkostí tu na webe v kategórii nastenne lampy! Teraz môžete kúpiť parádne kúsky z tejto obľúbenej rubriky za super cenu! U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super produkt Priemyselná nástenná lampa šedý betón - Creil od výrobcu s dobrým menom QAZQA jednoducho nájdete v súčasnosti navždy výhodne! Ponuka už od 31 EUR.