Priemyselná nástenná lampa medená 4-žiarovka – Justin

Justin je skutočným pútačom pozornosti vo vašom interiéri: robustný s robustnou meďou. Jeho vzhľad poskytuje vo vašej obývacej izbe industriálny... viac informácií »
Priemyselná nástenná lampa medená 4-žiarovka - Justin
Justin je skutočným pútačom pozornosti vo vašom interiéri: robustný s robustnou meďou. Jeho vzhľad poskytuje vo vašej obývacej izbe industriálny...

Justin je skutočným pútačom pozornosti vo vašom interiéri: robustný s robustnou meďou. Jeho vzhľad poskytuje vo vašej obývacej izbe industriálny nádych ako základné svietidlo, ale je tiež skutočným výrobcom nálad v hale alebo v kancelárii! Nástenné svietidlo má dĺžku 45 cm a výšku 11 cm. Montážna doska má dĺžku 43 cm. Tento Justin doplníte 4 svetelnými zdrojmi G9 s maximálnym výkonom 40 Watt. Poznámka: svetelné zdroje nie sú súčasťou dodávky, takže si ich musíte objednať zvlášť! Poskytuje pekné pastevné svetlo na vašej stene. Aby to bolo ešte útulnejšie, môžete toto nástenné svietidlo stlmiť externým stmievačom (nie je súčasťou balenia). Skvelý doplnok do domu: to je Justin! Podarený produkt Priemyselná nástenná lampa medená 4-žiarovka – Justin zoženiete okrem iného tu u nás umiestnený v rubrike nastenne lampy! Vyhľadajte si unikátne produkty z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii! Dodávateľ MTK Leuchten svojim zákazníkom dodáva prémiový tovar. Ale to nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Mrknite na ďalšie produkty značky MTK Leuchten. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Priemyselná nástenná lampa medená 4-žiarovka - Justin od skvelej značky MTK Leuchten získajte zde teraz za outletovú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 135 EUR.