Priemyselná nástenná lampa betón – Meave

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej lampe Meave elegantný a prirodzený vzhľad.... viac informácií »
Priemyselná nástenná lampa betón - Meave
Značka: QAZQA
37 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej lampe Meave elegantný a prirodzený vzhľad....

Toto priemyselné nástenné svietidlo je vyrobené z betónu. Toto použitie materiálov dodáva nástennej lampe Meave elegantný a prirodzený vzhľad. Svietidlo pozostáva z jemného liateho betónu a má sivú farbu. Napriek betónu nie je nástenné svietidlo Meave zhruba dokončené. Vďaka tomu sa tento odolný klenot hodí do mnohých interiérových štýlov. Toto nástenné svietidlo má štvorcový dizajn a je vysoké 12,5 cm, široké 12,5 cm a hlboké 7 cm. Betónová lampa je pevne namontovaná na stene a má otvor v hornej aj spodnej časti. Svetelný zdroj G9 (nie je súčasťou dodávky) preto poskytuje pekný svetelný efekt na hornej a spodnej časti steny. Doplňte svoj interiér nástennou lampou Meave! Tento dizajnový výrobok Priemyselná nástenná lampa betón – Meave môžete nájsť pohodlne tu u nás zaradený v sekcii nastenne lampy! Teraz kúpite parádne produkty z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov QAZQA má k dispozícii špičkový sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás toho nájdete oveľa viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový kus Priemyselná nástenná lampa betón - Meave od našej známej značky QAZQA zaobstaráte tu teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu. Ceny od 37 EUR.