Priemyselná bodová oceľ s možnosťou sklopenia do dreva – Emado

Chladné miesto, ideálne pre priemyselný interiér! Kombinácia spálenej ocele a drevenej montážnej dosky dodáva tejto žiarovke industriálny vzhľad.... viac informácií »
Priemyselná bodová oceľ s možnosťou sklopenia do dreva - Emado
Značka: QAZQA
44,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladné miesto, ideálne pre priemyselný interiér! Kombinácia spálenej ocele a drevenej montážnej dosky dodáva tejto žiarovke industriálny vzhľad....

Chladné miesto, ideálne pre priemyselný interiér! Kombinácia spálenej ocele a drevenej montážnej dosky dodáva tejto žiarovke industriálny vzhľad. Je super pekný v hale alebo v obývacej izbe. Bod je výklopný, a preto je ideálny na vyplnenie tmavých rohov v dome svetlom! Má celkovú výšku 18 cm, drevená montážna doska má dĺžku a šírku 11 cm. Škvrna má priemer 11,5 cm. Svietidlo má objímku GU10 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 25 wattov). Prisadené bodové svietidlo Emado je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Toto náladové svetlo môžete zavesiť na stenu alebo strop. Dokončite svoj interiér s týmto Emado!
Kvalitný a obľúbený produkt je k dispozícii bez ťažkostí tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii nastenne lampy! Teraz môžete nájsť ešte iné výrobky zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká. Mrknite na viac kúskov od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predný dodávateľ QAZQA predstavuje top výrobky Veď to vidíte sami!

Veľmi jedinečný tovar Priemyselná bodová oceľ s možnosťou sklopenia do dreva - Emado od značky so zárukou kvality QAZQA máte možnosť zaobstarať v súčasnosti navždy výhodne! Práve teraz len za 44,95 EUR.