Priemyselná bodová čierna otočná a sklopná bez tienidla – Movie

Exkluzívny tovar môžete nájsť teraz tu na webe zaradený v rubrike nastenne lampy. Pripravili sme ďalšie produkty z tejto známej rubriky vo... viac informácií »
Priemyselná bodová čierna otočná a sklopná bez tienidla - Movie
Značka: QAZQA
24 EUR
Overiť dostupnosť »
Exkluzívny tovar môžete nájsť teraz tu na webe zaradený v rubrike nastenne lampy. Pripravili sme ďalšie produkty z tejto známej rubriky vo...

Exkluzívny tovar môžete nájsť teraz tu na webe zaradený v rubrike nastenne lampy. Pripravili sme ďalšie produkty z tejto známej rubriky vo výpredajovej akcii. Nebojte sa, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší preverený tovar od výrobcu QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Čo púta doma štúdiový spot Movie. Čierna farba, veľkosť a ventily okolo svietidla z neho naozaj robia svietidlo, ktoré patrí do industriálneho interiéru. Má výšku 18 cm a dĺžku 13,5 cm. Montážna doska pre montáž na stenu alebo na strop má priemer 8 cm. Svietidlo má objímku GU10 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 50 Watt). Spot je tiež stmievateľný externým stmievačom; takže môžete úplne určiť svoju atmosféru. Sklopné bodové svetlo vám umožní nechať svetlo svietiť tam, kde ho chcete, takže toto nástenné a stropné bodové svietidlo je ideálne. Dodajte svojmu interiéru štýlový vzhľad s týmto filmom!

Často vyhľadávaný produkt Priemyselná bodová čierna otočná a sklopná bez tienidla - Movie od značky s dlhou tradíciou QAZQA ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za parádnu cenu. Cenovo vychádza na 24 EUR.