Priehradka na noviny Nila, antracit

Vysoko kvalitná priehradka na noviny Nila, biela alebo antracitová Táto novinová priehradka s čiernym telom a otvorom na oboch stranách je mimoriadne... viac informácií »
Priehradka na noviny Nila
Značka: CMD
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitná priehradka na noviny Nila, biela alebo antracitová Táto novinová priehradka s čiernym telom a otvorom na oboch stranách je mimoriadne...

Vysoko kvalitná priehradka na noviny Nila, biela alebo antracitová Táto novinová priehradka s čiernym telom a otvorom na oboch stranách je mimoriadne praktická. Zaoblený tvar prednej časti podčiarkuje elegantný dizajn série Nila. Kvalitné materiály a ich kvalifikované a starostlivé spracovanie charakterizujú výrobky vyrobené v Nemecku týmto výrobcom. Kvalita vyrobená v Nemecku Zaujímavý produkt Priehradka na noviny Nila, antracit získate jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike schránky na noviny. Vyhľadajte si iné produkty z našej rubriky za super cenu!

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Priehradka na noviny Nila, antracit od kvalitného výrobcu CMD nájdete teraz za výpredajovú cenu. Stojí práve teraz u nás 100 EUR.