Prettus XS PRO LED zapustené s krytom, 3.000K

Prettus XS - zapustený LED bod s reflektorom a opálovým krytom Okrúhle LED zapustené downlight Prettus XS, ktoré je vyrobené z tlakového liateho... viac informácií »
Prettus XS PRO LED zapustené s krytom
Značka: OMS
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Prettus XS - zapustený LED bod s reflektorom a opálovým krytom Okrúhle LED zapustené downlight Prettus XS, ktoré je vyrobené z tlakového liateho...

Prettus XS – zapustený LED bod s reflektorom a opálovým krytom Okrúhle LED zapustené downlight Prettus XS, ktoré je vyrobené z tlakového liateho hliníka, je ideálne na osvetlenie najrôznejších oblastí. Reflektor z lešteného hliníka v škvrne odráža svetlo, ktoré je prostredníctvom opálového krytu bez oslnenia. Od obchodov všetkého druhu cez kancelárie a chodby až po súkromné miestnosti – zapustené LED svietidlo Prettus XS PRO zaisťuje energeticky úsporné osvetlenie. Vstavané miesto je možné zabudovať do stropov s hrúbkou od 0,8 do 4,2 cm. Vlastnosti: – dodávka vrátane elektronického predradníka (nestmievateľné) – Môže byť použitý pri teplotách okolia od -20 do + 35 ° C – Životnosť L80 / B10: 50 000 hodín (ta. 25 ° C) – žiadne UV a IR zložky vo svetle – Uhol lúča: 84 ° Tento skvelý výrobok Prettus XS PRO LED zapustené s krytom, 3.000K ide nakúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii osvetlenie kancelárie! Zaobstarajte si unikátne kúsky zo spomínanej kategórie za outletovú cenu.

Často vyhľadávaný tovar Prettus XS PRO LED zapustené s krytom, 3.000K od značky s dlhou tradíciou OMS jednoducho môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke vo výhodnej akcii! Teraz zaobstaráte len za 79,90 EUR.