Prandina Teca Supernatural T1 stolová LED lampa

Stolová lampa Teca Supernatural T1 LED s otočným tienidlom Podstavec aj tienidlo stolnej lampy Teca Supernatural T1 LED sú vyrobené z jaseňového dreva.... viac informácií »
Prandina Teca Supernatural T1 stolová LED lampa
Značka: Prandina
1 009,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Teca Supernatural T1 LED s otočným tienidlom Podstavec aj tienidlo stolnej lampy Teca Supernatural T1 LED sú vyrobené z jaseňového dreva....

Stolová lampa Teca Supernatural T1 LED s otočným tienidlom Podstavec aj tienidlo stolnej lampy Teca Supernatural T1 LED sú vyrobené z jaseňového dreva. Obe časti sú spojené tenkou kovovou rúrkou. Tienidlo sa dá otáčať o 270° a vyžaruje svetlo len smerom nadol. Minimalistická stolová lampa je vhodná na použitie na príborníku, ako aj na nočnom stolíku alebo pracovnom stole. Prandina je taliansky výrobca svietidiel, ktorý je od svojho založenia v roku 1982 známy svojimi sklenenými tienidlami fúkanými ústami. Okrem lámp so sklenenými tienidlami ponúkajú vo svojom sortimente aj lampy z kovu alebo, ako tu, lampy z dreva. Spoločnosť Prandina sa vždy zameriava na veľmi vysokú úroveň kvality v kombinácii s vysokou funkčnosťou.
Tento výnimočný tovar Prandina Teca Supernatural T1 obstaráte už dnes tu u nás v rubrike stolové lampy. Teraz kúpite ostatné produkty z tejto kateógrie za outletovú cenu! Obľúbený dodávateľ Prandina vám môže ponúknuť veľmi kvalitné výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Tento akčný produkt Prandina Teca Supernatural T1 stolová LED lampa od skvelej a známej značky Prandina ľahko zaobstaráte tu skutočne výhodne! Výhodná ponuka za skvelú cenu 1 009,90 EUR.