Prandina Teca Supernatural S3 závesné LED svetlo

Veľmi obľúbený tovar Prandina Teca Supernatural S3 závesné LED svetlo nájdete teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné... viac informácií »
Prandina Teca Supernatural S3 závesné LED svetlo
Značka: Prandina
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi obľúbený tovar Prandina Teca Supernatural S3 závesné LED svetlo nájdete teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné...

Veľmi obľúbený tovar Prandina Teca Supernatural S3 závesné LED svetlo nájdete teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Zaobstarajte si ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Táto značka Prandina pre vás vyrába veľmi kvalitné produkty.
Závesné svietidlo LED Teca Supernatural S3 z jaseňového dreva Závesné svietidlo Teca Supernatural S3 od spoločnosti Prandina má tienidlo vyrobené z jaseňového dreva. Strieška je lakovaná matnou bielou farbou. Vďaka svojmu podlhovastému tvaru a vyžarovanému jasu sa hodí nielen nad jedálenský stôl, ale aj nad pracovný stôl. Nie je vylúčené ani využitie v hotelovom sektore. Jasanové drevo s individuálnou kresbou dodáva svietidlu prirodzenosť a zabudovaný svetelný zdroj LED spája túto prirodzenosť s inováciou modernej technológie LED. Prandina je taliansky výrobca svietidiel, ktorého ochrannou známkou sú svietidlá z fúkaného skla. Spoločnosť založil v roku 1982 Sergio Prandina a odvtedy kladie veľký dôraz na vysokú životnosť a nadčasový, ale elegantný dizajn svojich výrobkov, ktoré sa vyrábajú v Taliansku.

Kvalitný produkt Prandina Teca Supernatural S3 závesné LED svetlo od populárnej značky Prandina k dispozícii v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu. Teraz len za 749,90 EUR.